Akce Tip

Sada denních a nočních liftingových koncentrátů

  • 1 z 2

EXTREME EYE RECOVERY DAY/NIGHT

  • Denní a noční péče
  • Okamžitě rozjasní tmavé kruhy pod očima
  • Látky začínají působit již po 5 minutách po nanesení
  • Účinek trvá neuvěřitelných 8 hodin!
  • 1 299 Kč 200 Kč –15 %
  • (1 ks) Skladem
1 099 Kč / ks
Kategorie: Lisine®
Objem: 4ml
Typ pleti: Všechny
 

Extreme eye recovery DAY/NIGHT

6 x 4 ml


Obecná charakteristika:
Extreme Eye Recovery je velkolepá a pokročilá péče proti stárnutí pleti díky kombinaci biotechnologické vysoce tenzní přísady argireline (acetyl hexapeptide-8) a peptidů. Tyto látky jsou dále kombinovány s intenzivně regeneračními a hydratačními ingrediencemi za účelem dosažení nejkomplexnějšího boje proti stárnutí pleti. Výsledky této pleťové péče jsou viditelné ihned. Produkty řady Extreme Eye Care neobsahují parabeny, parfémové alergeny ani umělá barviva. Tato velmi intenzivní pleťová péče nemusí být vhodná pro klientky s citlivou pokožkou.

INTENZIVNÍ DENNÍ PÉČE O OČI - Extreme Eye Recovery 
je jemný gel obsahující argireline, proteiny z ovoalbuminu a kaolin.
Tato velmi účinná látka okamžitě rozjasní tmavé kruhy pod očima a odstraní nápadné oční váčky. Vrásky a jemné linie mizí díky intenzivnímu účinku argireline. Látky začínají působit již po 5 minutách po nanesení, jejich účinek trvá 8 hodin a mizí po vyčištění pleti.
Produkt musí být aplikován na dobře vyčištěnou a suchou pleť a v žádném případě nesmí být kombinován s jiným očním krémem či sérem.


Použití: Po vyčištění na suchou pokožku. Aplikujte gel jemným vklepáním do pokožky pomocí konečků prstů, dokud se produkt kompletně nevstřebá. Make-up může být na oční okolí aplikován následně. Denní péče musí být před spánkem vždy odlíčena. Před spánkem aplikujte Extreme Eye Recovery - Noční péči.

Neobsahuje parabeny, silikony ani umělá barviva.

 

INTENZIVNÍ NOČNÍ PÉČE O OČI - Extreme Eye Recovery
je intenzivní noční péče o oční okolí obsahující argireline, tripeptidy, tetrapeptidy, oligo elementy, jírovec a pečující a zklidňující rostlinné oleje. Aktivní látky zaručují dlouhotrvající efekt v boji proti vráskám, pokud je produkt používán denně.
Použití: večer na dobře vyčištěnou pleť, aplikujte jemným vklepáním do pokožky pomocí konečků prstů.
Neobsahuje parabeny, silikony ani umělá barviva.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.